Partners & Specialisten Crowe

De advieskracht van Crowe Foederer is een combinatie van brede kennis van zaken, vele ervaringsjaren, een groot referentiekader, out-of-the-box denkwijze én specialistische kennis. Vanuit hun opleiding en hun ervaringsdeskundigheid, hebben wij partners op specialistische kennisgebieden, maar ook branche deskundigheid. Deze partners staan klaar om met uw contactpersoon een optimale dienstverlening te garanderen.

Eindhoven (Hoofdkantoor)

Bart-van-de-WIjdeven
drs. Bart van de Wijdeven RA
Vestigingsleider / Lid Raad van Bestuur
+31 (0)6 51 12 15 23
b.wijdeven@crowefoederer.nl
Maarten-Arts
drs. Maarten Arts
Partner
+31 (0)6 10 94 72 15
m.arts@crowefoederer.nl
Guus-Bakker
mr. Guus Bakker
Partner
+31 (0)6 53 22 40 86
g.bakker@crowefoederer.nl
Ben-Beekwilder
Ben Beekwilder
Lid Raad van Commissarissen
+31 (0)6 53 16 65 99
b.beekwilder@crowefoederer.nl
Theo-Beks
Ing. Theo Beks
Partner
+31 (0)6 51 30 38 91
t.beks@hrtbusiness.nl
Remco-van-den-Boomen
Remco van den Boomen AA
Partner
+31 (0)6 44 94 41 85
r.boomen@crowefoederer.nl
Hans-van-den-Broek
drs. Hans van den Broek RA
Partner
+31 (0)40 264 96 10
h.broek@crowefoederer.nl
Bas Buytendijk
mr. Bas Buytendijk
Partner
+31 (0)6 11 62 88 55
b.buytendijk@crowefoederer.nl
Berry-Croonen
mr. Berry Croonen
Pensioenjurist
+31 (6) 51 18 24 08
b.croonen@crowefoederer.nl
Johan-Daams
Johan Daams RA
CEO / Voorzitter Raad van Bestuur
+31 (0)40 264 96 10
j.daams@crowefoederer.nl
Marc-Daemen
drs. Marc Daemen RA
Partner
+31 (0)6 28 19 01 95
m.daemen@crowefoederer.nl
Levin-Flissinger
mr. Levin Flissinger
DGA Pensioenconsultant
+31 (0)40 264 96 10
l.flissinger@crowefoederer.nl
Matty-Geven
Matty Geven AA
Partner
+31 (0)6 20 43 41 49
m.geven@crowefoederer.nl
Marcel Grosfeld
mr. Marcel Grosfeld
Subsidieadviseur
+31 (0)6 47 05 97 20
m.grosfeld@crowefoederer.nl
Harrie-van-Houts
Harrie van Houts
Voorzitter Raad van Commissarissen
+31 (0)6 53 35 06 59
h.houts@crowefoederer.nl
Wil-van-Houts
Wil van Houts MA
HR Manager
+31 (0)6 12 24 20 34
w.houts@crowefoederer.nl
Guus-van-Houts
drs. Guus van Houts RV
Partner
+31 (0)6 48 17 67 40
g.houts@crowefoederer.nl
Huub-Jansen
mr. drs. Huub Jansen RA RV
Partner
+31 (0)6 44 43 01 01
h.jansen@crowefoederer.nl
Bram-Krijnen
Bram Krijnen RPC
Partner
+31 (0)6 50 52 54 33
b.krijnen@crowefoederer.nl
Jos-van-der-Linden
Jos van der Linden AA
Partner
+31 (0)6 53 67 83 52
j.linden@crowefoederer.nl
Nicole Maas
Nicole Maas
Recruiter / HR adviseur
+31 (0)6 44 10 01 23
n.maas@crowefoederer.nl
Rob-Meusen
drs. Rob Meusen RA
Partner
+31 (0)6 19 98 57 73
r.meusen@crowefoederer.nl
Martijn Moonen
mr. Martijn Moonen
Arbeidsjurist
+31 (0)6 47 59 68 83
m.moonen@crowefoederer.nl
Marc Santegoeds
Marc Santegoeds RA RE
Partner
+31 (0)6-42 33 91 95
m.santegoeds@crowefoederer.nl
Marita Strick
Marita Strick
Junior PensioenConsultant
+31 (0)40 264 96 10
m.strick@crowefoederer.nl
Albert-van-Berkel
Albert van Berkel
Pensioen- en Employee Benefits Consultant
+31 (0)40 264 96 10
a.berkel@crowefoederer.nl
Danielle Van Den Broek
Drs. Danielle van den Broek-Kooijmans RC
Business Development Manager
+31 (0)6 46 39 00 94
d.broek@crowefoederer.nl
Megin Van Kempen
mr. Megin van Kempen
Arbeidsjurist
+31 (0)6 33 03 09 41
m.kempen@crowefoederer.nl
Johan Vlassak
Johan Vlassak RBA MBV RV
Partner
+31 (0)6 53 38 97 50
j.vlassak@crowefoederer.nl

Amsterdam

Bladel

Groningen

Lelystad

Oostzaan

Roermond

Uden