Partners & Specialisten Crowe

De advieskracht van Crowe Foederer is een combinatie van brede kennis van zaken, vele ervaringsjaren, een groot referentiekader, out-of-the-box denkwijze én specialistische kennis. Vanuit hun opleiding en hun ervaringsdeskundigheid, hebben wij partners op specialistische kennisgebieden, maar ook branche deskundigheid. Deze partners staan klaar om met uw contactpersoon een optimale dienstverlening te garanderen.

Eindhoven (Hoofdkantoor)

Bart-van-de-WIjdeven
drs. Bart van de Wijdeven RA
Vestigingsleider / Lid Raad van Bestuur
+31 (0)6 51 12 15 23
b.wijdeven@crowefoederer.nl
Maarten-Arts
drs. Maarten Arts
Partner
+31 (0)6 10 94 72 15
m.arts@crowefoederer.nl
Ben-Beekwilder
Ben Beekwilder
Lid Raad van Commissarissen
+31 (0)6 53 16 65 99
b.beekwilder@crowefoederer.nl
Hans-van-den-Broek
drs. Hans van den Broek RA
Partner
+31 (0)40 264 96 10
h.broek@crowefoederer.nl
Bas Buytendijk
mr. Bas Buytendijk
Partner
+31 (0)6 11 62 88 55
b.buytendijk@crowefoederer.nl
Johan-Daams
Johan Daams RA
CEO / Voorzitter Raad van Bestuur
+31 (0)40 264 96 10
j.daams@crowefoederer.nl
Marc-Daemen
drs. Marc Daemen RA
Partner
+31 (0)6 28 19 01 95
m.daemen@crowefoederer.nl
Matty-Geven
Matty Geven AA
Partner
+31 (0)6 20 43 41 49
m.geven@crowefoederer.nl
Ed Van Der Goes
mr. Ed van der Goes
Partner
+31 (0)6 17 32 50 08
e.goes@crowefoederer.nl
Marcel Grosfeld
mr. Marcel Grosfeld
Subsidieadviseur
+31 (0)6 47 05 97 20
m.grosfeld@crowefoederer.nl
Harrie-van-Houts
Harrie van Houts
Voorzitter Raad van Commissarissen
+31 (0)6 53 35 06 59
h.houts@crowefoederer.nl
Guus-van-Houts
drs. Guus van Houts RV
Partner
+31 (0)6 48 17 67 40
g.houts@crowefoederer.nl
Huub-Jansen
mr. drs. Huub Jansen RA RV
Partner
+31 (0)6 44 43 01 01
h.jansen@crowefoederer.nl
Bram-Krijnen
Bram Krijnen RPC
Partner
+31 (0)6 50 52 54 33
b.krijnen@crowefoederer.nl
Jos-van-der-Linden
Jos van der Linden AA
Partner
+31 (0)6 53 67 83 52
j.linden@crowefoederer.nl
Rob-Meusen
drs. Rob Meusen RA
Vestigingsleider / Partner
+31 (0)6 19 98 57 73
r.meusen@crowefoederer.nl
Wiecher Munting
Wiecher Munting
Partner
+31 (6) 22 74 11 46
w.munting@crowefoederer.nl
Jos-van-Bakel
Jos van Bakel
Partner
+31 (0)6 10 78 16 55
j.bakel@crowefoederer.nl
Johan Vlassak
Johan Vlassak RBA MBV RV
Partner
+31 (0)6 53 38 97 50
j.vlassak@crowefoederer.nl

Amsterdam

Bladel

Lelystad

Oostzaan

Roermond