accountant amsterdam

Amsterdam

Accountantskantoor Crowe Horwath Foederer Amsterdam is in 1991 opgericht als De Keijzer Nipius & Co. In 2014 deed zich de gelegenheid voor lid te worden van Crowe Horwath International en te fuseren met Accountantskantoor Foederer BV. Dit is een belangrijke stap geweest in de verdere professionalisering van de organisatie en het kunnen voldoen aan internationale advieswensen van onze cliënten.

Op ons goed bereikbare kantoor in Amsterdam zijn circa 70 personeelsleden werkzaam. Naast de bekende vakgebieden als accountancy en fiscale advisering, bevinden zich op ons kantoor ook specialisten op het gebied van employee benefits, financial planning, BTW, internationale fiscale structuren, bedrijfsfinancieringen en fusie- en overnameadvies.

Onze cliënten zijn veelal gevestigd in Amsterdam, maar ook in andere delen van de Randstad en bestaan naast familiebedrijven inmiddels ook uit (dochterbedrijven van) internationale ondernemingen met vestigingen in Nederland.

Onze cliënten zijn onder meer actief in media & entertainment, telecom, ICT, biotech, financiële dienstverlening en een veelheid aan overige zakelijke dienstverlening. Meer weten over onze dienstverlening in o.a. accountancy en belastingadvies? Neem dan contact op de contactpersonen van Accountantskantoor in Amsterdam.

BTW nr Crowe Horwath Foederer: NL 001594540B11

Partners & Specialisten in Amsterdam

Hugo-Everaerd
mr. Hugo Everaerd
Vestigingsleider / Partner / Lid Raad van Bestuur
+31 (0)6 47 14 75 91
h.everaerd@crowefoederer.nl
Arno Biemans
Arno Biemans
Tax Director / Private Wealth - Tax Financial Services
+31 (0)6 41 27 20 84
a.biemans@crowefoederer.nl
Roeland-van-Esveld
mr. Roeland van Esveld
Partner
+31 (0)6 13 96 89 83
r.esveld@crowefoederer.nl
Jan-den-Hoed
Jan den Hoed RA
Partner
+31 (0)20 564 60 00
j.hoed@crowefoederer.nl
Rendall-Hofman
drs. Rendall Hofman
Partner
+31 (0)6 47 16 58 57
r.hofman@crowefoederer.nl
Patrick-Lemmens
Patrick Lemmens RA
Partner
+31 (0)6 18 68 38 68
p.lemmens@crowefoederer.nl
Rob-Nipius
mr. Rob Nipius
Partner
+31 (0)6 51 39 42 59
r.nipius@crowefoederer.nl
Huibert-de-Potter
Huibert de Potter
Manager HRT
+31 (0)6 47 14 75 70
h.depotter@crowefoederer.nl
Frits-de-Rooij
drs. Frits de Rooij RA
Manager
+31 (0)6 48 10 20 49
f.rooij@crowefoederer.nl
David-Spronk
David Spronk RA MSc
Manager
+31 (0)6 47 02 30 69
d.spronk@crowefoederer.nl
Helmar Verhaar1
Helmar Verhaar RA
Partner Audit & Assurance
+31 (0)6 19 93 93 46
h.verhaar@crowefoederer.nl
So-Young-de-Wolf
So Young de Wolf AA
Partner
+31 (0)6 47 14 75 86
s.wolf@crowefoederer.nl
Teun-Woord
drs. Teun Woord RA EMITA
Manager
+31 (0)20 564 60 00
t.woord@crowefoederer.nl