Eindhoven-website-1456x626p

Eindhoven (Hoofdkantoor)

Eindhoven is de plaats waar het accountantskantoor Crowe Horwath Foederer Eindhoven in 1961 werd opgericht door Jef Foederer. Van hieruit is het accountantskantoor in de loop der tijd verder uitgebreid met de diverse vestigingen in het land. Sedert 2008 is de vestiging gevestigd aan de Beukenlaan 60 vlakbij het Evoluon. Vestiging Eindhoven is altijd het hoofdkantoor geweest en hier is het bestuur van de groep gevestigd. Momenteel zijn er c.a. 100 medewerkers werkzaam. De bereikbaarheid per auto is uitstekend en met het station Beukenlaan is ook het openbaar vervoer dichtbij. Let op als u met de auto komt, stel uw NAVIGATIE in op Koenraadlaan 102.

De Regio Zuid Oost Brabant kan worden gezien als een economisch sterke regio. Daarnaast wordt al enige jaren gesproken over de “slimste regio ter wereld” vanwege de broedplaats van alles wat met hoogwaardige technologie te maken heeft. De combinatie van industrie, wetenschap en design maakt Eindhoven en omgeving aantrekkelijk voor allerhande innovatieve bedrijfstakken en bedrijven.

Naast de accountants en belastingadviseurs zijn hier ook de pensioendeskundigen, de afdeling corporate finance en het Human Resource Team (HRT) gevestigd alsmede de centrale dienst van de organisatie.

Wilt u meer weten over de dienstverlening van accountantskantoor in Eindhoven op het gebied van o.a. accountancy en belastingadvies? Bel dan naar 040-264 96 10 en vraag naar een van onze specialisten.

BTW nr Crowe Horwath Foederer: NL 001594540B11

Partners & Specialisten in Eindhoven (Hoofdkantoor)

Bart-van-de-WIjdeven
drs. Bart van de Wijdeven RA
Vestigingsleider / Lid Raad van Bestuur
+31 (0)6 51 12 15 23
b.wijdeven@crowefoederer.nl
Maarten-Arts
drs. Maarten Arts
Partner
+31 (0)6 10 94 72 15
m.arts@crowefoederer.nl
Guus-Bakker
mr. Guus Bakker
Partner
+31 (0)6 53 22 40 86
g.bakker@crowefoederer.nl
Ben-Beekwilder
Ben Beekwilder RA
Lid Raad van Commissarissen
+31 (0)6 53 16 65 99
b.beekwilder@crowefoederer.nl
Theo-Beks
Ing. Theo Beks
Partner
+31 (0)6 51 30 38 91
t.beks@hrtbusiness.nl
Remco-van-den-Boomen
Remco van den Boomen AA
Partner
+31 (0)6 44 94 41 85
r.boomen@crowefoederer.nl
Hans-van-den-Broek
drs. Hans van den Broek RA
Partner
+31 (0)40 264 96 10
h.broek@crowefoederer.nl
Bas Buytendijk
mr. Bas Buytendijk
Partner
+31 (0)6 11 62 88 55
b.buytendijk@crowefoederer.nl
Johan-Daams
Johan Daams RA
CEO / Voorzitter Raad van Bestuur
+31 (0)40 264 96 10
j.daams@crowefoederer.nl
Marc-Daemen
drs. Marc Daemen RA
Partner
+31 (0)6 28 19 01 95
m.daemen@crowefoederer.nl
Matty-Geven
Matty Geven AA
Partner
+31 (0)6 20 43 41 49
m.geven@crowefoederer.nl
Marcel Grosfeld
mr. Marcel Grosfeld
Subsidieadviseur
+31 (0)6 47 05 97 20
m.grosfeld@crowefoederer.nl
Wil-van-Houts
Wil van Houts MA
HR Manager
+31 (0)6 12 24 20 34
w.houts@crowefoederer.nl
Harrie-van-Houts
Harrie van Houts RA
Voorzitter Raad van Commissarissen
+31 (0)6 53 35 06 59
h.houts@crowefoederer.nl
Guus-van-Houts
drs. Guus van Houts RV
Partner
+31 (0)6 48 17 67 40
g.houts@crowefoederer.nl
Huub-Jansen
mr. drs. Huub Jansen RA RV
Partner
+31 (0)6 44 43 01 01
h.jansen@crowefoederer.nl
Bram-Krijnen
Bram Krijnen RPC
Partner
+31 (0)6 50 52 54 33
b.krijnen@crowefoederer.nl
Jos-van-der-Linden
Jos van der Linden AA
Partner
+31 (0)6 53 67 83 52
j.linden@crowefoederer.nl
Nicole Maas
Nicole Maas
Recruiter / HR adviseur
+31 (0)6 44 10 01 23
n.maas@crowefoederer.nl
Rob-Meusen
drs. Rob Meusen RA
Partner
+31 (0)6 19 98 57 73
r.meusen@crowefoederer.nl
Dennis-Sevenhoven
drs. Dennis Sevenhoven
Partner
+31 (0)6 30 38 36 26
d.sevenhoven@crowefoederer.nl
Danielle Van Den Broek
Drs. Danielle van den Broek-Kooijmans RC
Partner Reporting
+31 (0)6 46 39 00 94
d.broek@crowefoederer.nl
Johan Vlassak
Johan Vlassak RBA MBV RV
Partner
+31 (0)6 53 38 97 50
j.vlassak@crowefoederer.nl