Lelystad-website-1456x626px

Lelystad

Accountantskantoor Crowe Horwath Foederer in Lelystad is medio jaren 80 met haar activiteiten gestart. Foederer, ontstaan in Eindhoven, wilde haar activiteiten uitbreiden naar andere regio’s. Na initiële overname van een in Lelystad gevestigd accountantskantoor is de vestiging in de loop der jaren uitgebouwd tot een volwaardig accountants- en belastingadvieskantoor.

Locatie accountantskantoor Lelystad

Sedert begin jaren 90 is het kantoor gehuisvest op de huidige locatie aan de Pascallaan, gelegen aan de A6, op een prima zichtlocatie. Lelystad is voornamelijk bekend van o.a. de Bataviawerf, Outletcentre Batavia, de Oostvaardersplassen en de vele watersportvoorzieningen. Het bedrijventerrein Larserpoort waar ons kantoor is gehuisvest grenst aan het grondgebied van Luchthaven Lelystad. Dit biedt in de toekomst aanzienlijke groeikansen voor ondernemend Flevoland. Recentelijk is besloten om de luchthaven aanzienlijk uit te breiden.

Onze cliënten betreffen veelal in Lelystad en in Flevoland gevestigde ondernemingen, variërend van mkb-ondernemingen tot enkele gerenommeerde middelgrote bedrijven.

Daarnaast zijn wij ook buiten onze regio actief. Deze activiteiten zijn ontstaan uit de in de loop der jaren opgedane persoonlijke contacten en/of expertise. Wij zijn sterk vertegenwoordigd in de branches handel, productie en dienstverlening. We hebben specifieke kennis over ondernemingen in de zeescheepvaart, onderwijsinstellingen en woningcorporaties.

In Accountantskantoor Lelystad zijn circa 20 personeelsleden werkzaam. Zij willen u graag ondersteunen bij het realiseren van uw plannen. Wij bieden u ondersteuning op administratief en, accountantsgebied of inzake fiscale- en juridische aangelegenheden. Accountantskantoor Groningen is ook een onderdeel van ons kantoor.

Meer weten over onze dienstverlening in o.a. accountancy en belastingadvies? Neem dan contact op met de contactpersonen van Accountantskantoor in Lelystad.

Partners & Specialisten in Lelystad

Peter-Huijsmans
Peter Huijsmans RA AA
Vestigingsleider / Partner
+31 (0)6 53 23 49 13
p.huijsmans@crowefoederer.nl
Sietse-Broekema
mr. Sietse Broekema
Partner
+31 (0)6 51 34 94 79
s.broekema@crowefoederer.nl
mr. Joost Kemperink
Partner
+31 (0)6 25 04 05 68
j.kemperink@crowefoederer.nl
Martine-Oving
Martine Oving
Partner
+31 (0)6 28 98 00 56
m.oving@crowefoederer.nl
Evert-Posthoorn
drs. Evert Posthoorn
+31 (0)6 20 89 62 45
e.posthoorn@crowefoederer.nl
Ymi-Procee
Ymi Procée-Laanstra RB
+31 (0)6 23 38 56 32
y.procee@crowefoederer.nl
Sjaak-Slagman
Sjaak Slagman
Partner
+31 (0)6 53 12 82 78
s.slagman@crowefoederer.nl